Zakázková výroba

V dnešní době nám nabízí trh nepřeberné množství sedacího nábytku který má leckdy neznámý původ a je pochybné kvality od výrobců u kterých převyšuje kvantita nad kvalitou .Tento masově vyráběný nábytek však postrádá nejen kvalitní zpracování,ale i pohodlí a komfort.
Naštěstí jsou mezi těmito výrobci i ti, kteří na to hledí ,vyrábí designově vydařené vkusné modely které nám vypovídají o pohodlí už samotným vzhledem,ale svým výběrem potahového materiálu ať už jde o barvu či strukturu,o rozměrech ani nemluvě, nehodící se do našeho domova,nás zas vrátí na začátek shonu naší představy.
Proto jsme se rozhodli oslovit Vás,po této stránce trhem neuspokojených nebo ty,kteří nechtějí mít stejný kus nábytku jako jejich soused.

Vyrábíme nejen jednotlivé kusy,ale i celé sestavy ať už vámi nebo architektem navrhnuté. Na rozdíl od koupené (již hotové) sedací soupravy máte u zakázkové výroby 100% jistotu vámi vybraných surovin,tudíž se vyvarujete kupováním tzv. zajíce v pytli respektive nebudou použity náhradní suroviny se sníženou jakostí které mají vliv jak na výdrž zátěže tak na samotnou životnost.
Materiál si vybíráte od samotného počátku výroby t.j. od rámu neboli kostry.Tam je zapotřebí volit pevné materiály jako jsou laťové desky,překližky,bukové nebo v některých případech smrkové řezivo.Dále si pak volíte tuhost sedačky,sedáková a opěradlová část. Sedací část by měla oproti opěradlové být vždy tužší.U poltářových opěradel ať už jsou napevno nebo vyjmutelné můžeme použít například sypek z tzv. rounových kuliček viz galerie materiály. Je i možné doplnit sedací soupravu o různé mechanické části jako jsou vysouvací podhlavníky nebo sklopné područky.
Na závěr u vybrané potahové suroviny ať už se jedná o kůži nebo látku vybíráte styl zpracování respektive doplnění ozdobnými prvky .
V případě zájmu jsme ochotni zákazníka informovat o průběhu výroby a na přání zaslat foto jednotlivých prvků elektronickou podobou.

Služby v interiérových zařízení,zakázková výroba

  • výroba celých sestav čalouněného nábytku nebo jen jejich doplňků
  • výroba jednotlivých poškozených segmentů u čalouněného nábytku (rohový dílec,středový dílec,područky,atd.)
  • úpravy čalouněného nábytku na míru (zvětšování-zkracování)
  • opravy dřevěných rámů neboli kostry čalouněného nábytku