Autočalounictví

Naše firma provádí čalounické práce i v odvětví automobilového a motocyklového průmyslu. Renovujeme ale i čalounické prvky v pracovních strojích jako jsou např.: vysokozdvižné stroje, nákladní automobily, důlní stroje a.j. více»

Ve snaze dosáhnout co nejvyšší kvality používáme materiál k tomu určený. Materiály vybíráme a zpracováváme tak, abychom dosáhli nejlepších výsledků a opravovaný dílec nebyl jak vizuálně, tak hmatatelně jiný od originálu.

V případě přání zákazníka můžeme i pozměnit tvar a styl čalounění. Například v MOTOCYKLOVÉM PRŮMYSLU na přání upravujeme tvary ať už se jedná jen o zvýšení, snížení nebo různé složitější zásahy tvarové vložky. Dále je možné sedací části doplnit protiskluzovým materiálem, šicími ozdobnými prvky v podobě typu švů a paspulí s barevnou sladěností celku.

V případě přání zákazníka můžeme i pozměnit tvar a styl čalounění.

harleyMOTOCYKLOVÁ SEDLA

V MOTOCYKLOVÉM PRŮMYSLU na přání upravujeme tvary ať už se jedná jen o zvýšení, snížení nebo různé složitější zásahy tvarové vložky. Sedací části můžeme doplnit materiálem se zvýšenou přilnavostí. Řidič i spolujezdec má tak zajištěný přilnavější posed na daném místě a může se tak plně věnovat svému řízení, které nebude rozptylováno klouzavými pohyby ze sedla a zvýší si tím bezpečnost jízdy.

Dále jsme schopni sedlo zatraktivnit šicími ozdobnými prvky v podobě typu švů a paspulí s barevnou sladěností celku kterou nám zajišťuje široká paleta barevných šicích materiálů.

Tyto práce provádíme dle zákazníkovi doložených obrázků, které nám předá osobně nebo zašle prostřednictvím e-mailu. Motocyklová sedla upravujeme nejen zákazníkům, kteří nám zakázku osobně předají, ale i těm kteří ho zašlou přepravní společností a mi jej po zhotovení zašleme dobírkou zpět takže zákazník může být odkudkoliv z české republiky.

AUTOČALOUNĚNÍ

V tomto odvětví provádíme různé druhy jak jednodušších oprav které provádíme:

v relativně krátkém čase v podobě:

  • rozpáraný šev na sedačce
  • oprava tvarové výplně
  • poškození sedačky ostrým předmětem nebo propálením
  • návleky na ruční brzdu a řadící páku

tak po časově náročnějších prací do kterého spadá:

  • čalounění tapecírungů
  • čalounění stropnic
  • volanty